Autorzy Wydawcy Tematy Serie

ŚWIATY KULTURY - TWÓRCOM WŁASNYCH ŚWIATÓW01.02.2014

KRUCHA I BESTIA to pierwsza książka wydana nie tylko w, ale i przez Światy Kultury.

Prezentując ją chcę zaprosić "młodych" pisarzy - poetów, dramaturgów i prozaików, do zaprezentowania swoich wizji Światów: i tego wewnętrznego i tego, który na zewnątrz. Opowiedzcie o sobie, o swoim postrzeganiu, rozumieniu, oczekiwaniach, marzeniach... opowiedzcie o sobie, snując "baśnie z tysiąca i jednego spojrzenia".

Kiedyś znalazłem takie motto (gdzie? czyje? - nie pamiętam): "Gdy nic się nie dzieje - napisz, by o tym opowiedzieć". Cudowne motto, kierujące myśli wgłąb własnej wyobraźni - do tego Świata, który jest Światem-Stwórcą wszelkich Światów. Do Świata Waszego. Chcecie się nim podzielić?

Skontaktujcie się ze Światami Kultury. Jeśli opowieść Wasza będzie frapująca, zajmująca, poruszająca, wzruszająca, a co najmniej nieobojętna - porozmawiamy o jej dalszych losach. Mam ku temu wszelkie możliwości: powierzę ją odpowiedzialnym redaktorom i grafikom, wykorzystując własne, profesjonalne programy złożę ją i przygotuję do druku, wreszcie - dzięki współpracy z doskonałą drukarnią - zmaterializuję ją i nadam jej odpowiedni kierunek ruchu - do hurtowej sieci dystrybucyjnej, a stamtąd do sprzedaży
 detalicznej. A potem zaproszę Was, jako ważnych Autorów, na Targi Książki.

KRUCHA I BESTIA już jest na rynku. Pora więc na Wasze Bestie. Niechby były i kruche...