Autorzy Wydawcy Tematy Serie

REISHI. KRÓL GRZYBÓW LECZNICZYCH

REISHI. KRÓL GRZYBÓW LECZNICZYCH

Frank-Daniel SCHULTEN

Wydawca: VITAL
Typ: KSIĄŻKA
Rok wydania: 2016
Oprawa: Miękka
Format: 145 x 205
Stron: 144
ISBN: 978-83-65404-23-7
Cena detaliczna:   29,20 zł

Kosmiczna cena: 22, 20
poleć znajomemu
Koszty transportu
Prześlij tę publikację do:

Reishi, znany również jako Ling Zhi, to niepozorny grzyb o zaskakujących właściwościach. Dotychczas był znany przede wszystkim pasjonatom azjatyckiej medycyny naturalnej oraz wykorzystywany w charakterze suplementu diety. Dzięki tej książce również Europejczycy mogą skorzystać ze zdumiewających właściwości, jakie posiada.

Autor opisuje badania prowadzone nad tym grzybem oraz jego skład chemiczny. Wyjaśnia, jak przygotowywać mieszanki herbat z Reishi oraz opisuje inne sposoby jego wykorzystania. Analizuje również wszystkie prozdrowotne właściwości tego niezwykłego organizmu oraz podpowiada, jak włączyć go do leczniczej głodówki.

Reishi wzmacnia układ odpornościowy, eliminuje alergie, choroby autoimmunologiczne i jest przydatny w terapii przeciwnowotworowej. Wykazuje dużą skuteczność przy chorobach serca i układu krwionośnego oraz wysokim ciśnieniu. Pozwala dokonać detoksu wątroby i jest pomocny przy schorzeniach układu oddechowego, w tym astmie. Bezpiecznie redukuje wrzody żołądka i dwunastnicy oraz inne choroby układu trawiennego. Można z niego korzystać, by pozbyć się cukrzycy, reumatyzmu i chorób kości oraz stawów. Grzyb ten nie bez powodu nazywany jest cesarskim afrodyzjakiem, a ponadto pomaga w redukcji stresu i wspomaga medytację. Mogą z niego korzystać nie tylko wszyscy członkowie rodziny, ale również bezpiecznie można go stosować u zwierząt domowych.

 
Jeszcze nie oceniano tej pozycji.
Twoja ocena:
  Oceń pozycję:

Jeszcze nie napisano żadnej recenzji.

napisz recenzję tej pozycji
dodaj komentarz