Autorzy Wydawcy Tematy Serie

MATERIALIZACJE WŁASNE

KRUCHA I BESTIA

Natalia WIETEK

Jeśli komuś tytuł tej książki skojarzy się z bajką "Piękna i Bestia", skojarzenie to będzie prawidłowe.  Piękna, choć Krucha,...

Cena detaliczna: 72, 00

zaorbituj

DAOGOPAK

DAOGOPAK

Księga 2: Szlachetna miłość

Maksym PRASŁOW, Olwksij CZEBYKIN, Oleg KOŁOW

Wydawca: NEBESKEY
Typ: KSIĄŻKA
Rok wydania: 2014
Oprawa: Twarda
Format: 230 x 305
Stron: 64
ISBN: 978-83-63963-94-1
Cena detaliczna:   49,00 zł

Kosmiczna cena: 36, 80
zaorbituj
poleć znajomemu
Koszty transportu
Prześlij tę publikację do:

Drugi album ukraińskiego cyklu przygodowo-fantastycznego Daogopak wprowadza na plan nowych awanturników, wśród których prym wiedzie nasz rodak, szlachetny szermierz Kazimierz Żeromski.
Oleś Skorowoda – kozacki wojak i wybitny tancerz Siczy Zaporoskiej, w asyście wesołej kompanii i dwóch gadających, a przez to wyjątkowo rozbrajających zwierząt, powraca w rodzime strony z tureckiego sułtanatu.
Pasażerem na gapę okazuje się spotkana w pierwszym tomie serii dziewczyna ninja (Ari-San), czująca lekką miętę do przystojnego protagonisty.

Przygotujcie się na ostrą jazdę ze sporą dawką rubasznego humoru słownego i gagów sytuacyjnych.
Szlachetna miłość stoi pod znakiem komicznych rozwiązań fabularnych, wartkiej akcji, a przede wszystkim egzotycznej zbieraniny szalonych indywiduów. Słowem: cud, miód i kozacy! 

Daogopak to powiew świeżości na polskim rynku komiksowym, przybyły wprost zza wschodniej granicy.
Kapitalnie prezentują się przykuwające uwagę ilustracje Oleksija Czebykina. Rysownik przykładnie poradził sobie z odwzorowaniem strojów, broni i przedmiotów z tamtejszej epoki  oraz bogatą mimiką twarzy poszczególnych postaci i ich fizjonomią.
Najlepsze wrażenie dostarczają rysunki zawarte na dwóch stronach, pełne zaskakujących, współczesnych dodatków (m.in. atrakcje z wesołego miasteczka, stanowiące stały element wyposażenia odwiedzanego miasta), skrupulatnie naszkicowanych budynków (drewniana cerkiew czy inżynierska forteca), i wyrwanych z kontekstu elementów.

  

 
Jeszcze nie oceniano tej pozycji.
Twoja ocena:
  Oceń pozycję:

Jeszcze nie napisano żadnej recenzji.

napisz recenzję tej pozycji
dodaj komentarz