Autorzy Wydawcy Tematy Serie

WSZYSTKIE KOTY MAJĄ ZESPÓŁ ASPERGERA

WSZYSTKIE KOTY MAJĄ ZESPÓŁ ASPERGERA

Kathy HOOPMANN

Wydawca: LINIA
Typ: KSIĄŻKA
Rok wydania: 2012
Oprawa: Twarda z obwolutą
Format: 210 x 210
Stron: 84
ISBN: 978-83-63000-24-0
Cena detaliczna:   29,00 zł

Kosmiczna cena: 21, 80
poleć znajomemu
Koszty transportu
Prześlij tę publikację do:

Zespół Aspergera należy do zaburzeń ze spektrum autyzmu. Jest zaburzeniem rozwojowym, które cechuje się: - problemami w zakresie interakcji społecznych, - problemami w werbalnej i niewerbalnej komunikacji, - sztywnością myślenia i zachowania.

Książka Kathy Hoopmann przeznaczona dla dzieci i rodziców w prosty i zabawny sposób pokazuje w jaki sposób postrzegają świat dzieci z zespołem Aspergera, wykorzystując zdjęcia kotów w codziennych sytuacjach.

„W naszej rodzinie zawsze były psy. Więc gdy kiedyś, nieco niespodzianie, do psa dołączyły dwa maleńkie koty, potem trzeci, oniemieliśmy. Były takie inne! I choć pokochaliśmy je wszystkie w okamgnieniu, długo się uczyliśmy rozumieć ich odmienność. Ich wyjątkowość. A wyjątkowość zrozumieć niełatwo. Zwłaszcza gdy wyjątkowe okazuje się nasze dziecko... Zrozumienie jest jednak ogromnie - i dla nas samych, i przede wszystkim dla naszych dzieci. Dlatego czasem warto skorzystać z mądrej podpowiedzi. Nawet jeśli podpowiadać będą nam... koty. One przecież też są wyjątkowe!” Agnieszka Frączek - autorka książek dla dzieci, mama, właścicielka trzech kotów (i psa)

 
Jeszcze nie oceniano tej pozycji.
Twoja ocena:
  Oceń pozycję:

Jeszcze nie napisano żadnej recenzji.

napisz recenzję tej pozycji
dodaj komentarz