Autorzy Wydawcy Tematy Serie

MATERIALIZACJE WŁASNE

KRUCHA I BESTIA

Natalia WIETEK

Jeśli komuś tytuł tej książki skojarzy się z bajką "Piękna i Bestia", skojarzenie to będzie prawidłowe.  Piękna, choć Krucha,...

Cena detaliczna: 72, 00

zaorbituj

KAMYKI ZE STAWU

KAMYKI ZE STAWU

Ponadczasowe opowieści mądrości duchowej

Paramahamsa PRAJNANANANDA

Wydawca: ALFATON
Typ: KSIĄŻKA
Rok wydania: 2010
Oprawa: Miękka
Format: 145 x 205
Stron: 400
ISBN: 978-83-929031-5-4
Cena detaliczna:   43,90 zł

Kosmiczna cena: 33, 00
zaorbituj
poleć znajomemu
Koszty transportu
Prześlij tę publikację do:

Opowiadania są naszą najstarszą formą komunikacji. Stosuje się je do informowania, przekonywania, przekazywania wartości, do dzielenia się historią i przekonaniami, do świętowania kultury i tradycji i najważniejsze, by nauczać zabawiając i angażując czytelnika.
Opowiadania mają moc, ponieważ ukazują nam w barwnych, opisowych slajdach, że mądrość można odnaleźć w codziennych rzeczach i sytuacjach, i w zwyczajnych ludziach.

Wiele opowiadań z tej kolekcji jest znane od wieków i były przekazywane poprzez narrację ustną i pisaną z pokolenia na pokolenie.
Paramahamsa Prajnanananda harmonijnie stapia te opowiadania w swoje rozprawy, jako potężny środek przekazu wiedzy duchowej w prostej formie.

Zebraliśmy wiele opowiadań, które są genialne w swej prostocie i głębokie w swym przekazie. Są one błyszczącymi kamykami wygładzonymi do gładkości wielokrotne opowiadanie, które podkreślało kluczowe wartości, wymagane do zapamiętania i rozwijania przez duchowych poszukujących. Każde opowiadanie zakończone jest wiadomością podkreślającą esencję, którą czytelnik może wynieść z jego treści dla siebie.

 
Jeszcze nie oceniano tej pozycji.
Twoja ocena:
  Oceń pozycję:

Jeszcze nie napisano żadnej recenzji.

napisz recenzję tej pozycji
dodaj komentarz